Aleksandra Dejnarowicz - Szkolenia Social Media | Portfolio Categories Szkolenia
34
archive,tax-portfolio_category,term-szkolenia,term-34,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21897
Vistula

Openversity

Openversity to profesjonalne kursy, szkolenia i bezpłatne wykłady z zakresu biznesu, marketingu, prawa i rozwoju osobistego w Warszawie. Praktyczna wiedza przekazywana przez doświadczonych trenerów, dzięki której otwierają się przed uczestnikami nowe możliwości. Jestem jedną z trenerek Openversity. Wspólnie zrealizowaliśmy szkolenia z zakresu: Facebooka, Instagrama, sprzedaży w Social Media oraz Personal Brandingu w sieci.

Grunt i Woda

Social Media Evening

„Social Media Evening” to idea spotkań, podczas których w luźnej atmosferze uczestnicy dowiedzieli się więcej na temat funkcjonowania mediów społecznościowych, prowadzenia komunikacji online i zwiększenia zasięgu w internecie. Co tydzień prezentowałam inny portal społecznościowy, jego specyfikę oraz najciekawsze case study z Polski i zagranicy.
Aviva

Social Media Po Godzinach

„Social Media Po Godzinach” to idea spotkań, gdzie w nieformalnej atmosferze, przy kawie i herbacie można dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania mediów społecznościowych, prowadzenia komunikacji online oraz zwiększenia sprzedaży w internecie. Co miesiąc prezentuję inny temat, skierowany zarówno do tych, co dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Social Media, jak i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat mediów społecznościowych.