Aleksandra Dejnarowicz - Szkolenia Social Media | O mnie
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Aleksandra Dejnarowicz

O mnie

Od ponad 7 lat pasjonuję się światem mediów społecznościowych. Moje doświadczenie zdobywałam w agencjach digitalowych oraz przy projektach startupowych. Obecnie realizuję działania jako Social Media Manager po stronie Klienta w dużym koncernie alkoholowym. Jestem pomysłodawczynią i prelegentką cykli szkoleń “Social Media Evening” oraz “Social Media Po Godzinach”. Przeprowadziłam liczne szkolenia w siedzibie firmy Aviva, Akademii Finansów i Biznesu Vistula, klubie Grunt i Woda w Warszawie. Przeszkoliłam już ponad 1000 osób.

 

Moją misją jest wspieranie i doradzanie nowym biznesom, startupom oraz osobom, które prowadzą własną działalność gospodarczą, aby kreować ich wizerunek i zwiększać sprzedaż. Wiele lat zajmowałam się promocją w organizacjach pozarządowych, dlatego przybliżanie świata social media organizacjom non-profit jest dla mnie szczególnie ważne. Chętnie współpracuję z kobiecymi biznesami, które działają w myśl femvertisingu.

7

lat doświadczenia

1000

uczestników szkoleń

50

godzin szkoleń

100%

procent mojego zaangażowania

Opinie klientów