Aleksandra Dejnarowicz - Szkolenia Social Media | O mnie
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21897
Aleksandra Dejnarowicz

O mnie

Od ponad 10 lat pasjonuję się światem mediów społecznościowych. Moje doświadczenie zdobywałam w firmach oraz agencjach marketingowych w Polsce i zagranicą. Lubię wyzwania, dlatego w 2019 roku wyjechałam do San Diego w Kalifornii, aby zdobyć wiedzę o najlepszych praktykach marketingowych na amerykańskim rynku. Jestem pomysłodawczynią i prelegentką cykli szkoleń „Social Media Evening” oraz „Social Media Po Godzinach”. Przeprowadziłam liczne szkolenia w siedzibie firmy Aviva, Akademii Finansów i Biznesu Vistula, klubie Grunt i Woda w Warszawie. Przeszkoliłam już ponad 1500 osób.

Moją misją jest wspieranie i doradzanie nowym biznesom, startupom oraz osobom, które prowadzą własną działalność gospodarczą, aby kreować ich wizerunek i zwiększać sprzedaż. Wiele lat zajmowałam się promocją w organizacjach pozarządowych, dlatego przybliżanie świata social media organizacjom non-profit jest dla mnie szczególnie ważne. Chętnie współpracuję z kobiecymi biznesami, które działają w myśl femvertisingu.

10

lat doświadczenia

1500

uczestników szkoleń

100

godzin szkoleń

100%

procent mojego zaangażowania

Opinie klientów