Aleksandra Dejnarowicz - Szkolenia Social Media | Portfolio Categories Obsługa
31
archive,tax-portfolio_category,term-obsluga,term-31,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21897
Travel and Keep Fit

Travel and Keep Fit

Dla Aleksandry, autorki bloga Travel and Keep Fit opracowałam strategię komunikacji w social media, obsługiwałam kanały Twitter i Pinterest, przygotowywałam grafiki, a także prowadziłam działania pozyskujące Partnerów wyprawy ?Ameryka Południowa – śladami cudów natury?. Dzięki współpracy udało się zdobyć nowych obserwujących, zwiększyć zaangażowanie oraz rozpocząć partnerską współpracę z kilkoma znaczącymi firmami.

The Color Run Poland

The Color Run Poland

Razem z organizatorami wydarzenia The Color Run Poland ściśle współpracowaliśmy przy optymalizacji kampanii na Facebooku w celu pozyskania jak największej liczby uczestników. Dodatkowe działania wspierające to przygotowanie kampanii z influencerami, którzy mieli za zadanie wypromować event wśród swoich followersów. Kampania pozyskująca influencerów była prowadzona poprzez platformę BrandBuddies. Drugim działaniem wizerunkowym było prowadzenie komunikacji na Snapchacie przed i w trakcie całego wydarzenia.

Sylwia Prawdzik - Diet Coaching

Sylwia Prawdzik – Diet Coaching

Dla Sylwii, psychodietetyczki, która od wielu lat zajmuje się propagowaniem zdrowego stylu życia i nauczaniem zdrowych nawyków, przygotowałam strategię komunikacji online jej autorskiego programu CHUDNIJ GŁOWĄ. Działania, które podjęłam to stworzenie kampanii e-mail marketing, budowa sprzedażowych landing page’y, obsługa platformy do webinarów ClickMeeting, pomoc w kampaniach reklamowych na Facebooku oraz stworzenie sklepu internetowego na platformie Shoplo. Współpracuję z Sylwią wspólnie przy dwóch edycjach programu i planujemy kontynuować współpracę w 2017 roku.